Miejsce ukrycia

Tym razem o miejscach, w których możemy ukryć pompę. Wybór tego miejsca zależy od kroju ubrania jakie chcemy nałożyć. Chciałabym w tym miejscu pozwolić sobie na małą dygresję dotyczącą ubierania się w ogóle. Każda z nas ma jakieś elementy sylwetki warte wyeksponowania bardziej niż inne. Nawet tzw. piękności dostrzegają w sobie słabsze punkty. Zgodnie z tym, należy eksponować to, co mamy ładne i ukrywać mniej atrakcyjne partie ciała. Ta zasada dotyczy również wyboru ubrań dla noszących pompę insulinową. A oto rysunek ilustrujący temat, a właściwie jego początek :

Scan2-pop_ze_strzalka

Ilustracja pokazuje umocowanie pompy na udzie, w talii i za biustonoszem.

Przykład 1. to noszenie urządzenia przymocowanego do uda (o takich mocowaniach kiedy indziej). Żeby ukryć je w tym miejscu, potrzebujemy rozkloszowanej lub obficie marszczonej spódnicy bądź dołu sukienki, przy czym może on być dowolnej długości, niekoniecznie do kolan, tak jak u mnie na rysunku . Możemy jednocześnie wyeksponować górną część sylwetki.

Na rysunku 2 pompa umocowana jest w talii, zatem zamaskują ją wszelkiego rodzaju obszerne, luźne „góry”: bluzy, szerokie podkoszulki, tuniki itp. Przy okazji możemy wyeksponować nogi. Akurat u mnie na rysunku przedstawiona jest wersja bardziej młodzieżowa, na luzie, ale oczywiście tą samą zasadę można stosować w wersji bardziej eleganckiej.

Rysunek 3 ilustruje noszenie pompy przymocowanej do biustonosza. Uważam, że niezależnie od wszystkiego, należy uważać, aby pompa umieszczona w tych partiach nie stała się jakby „trzecią piersią”, deformacją tej atrakcyjnej części ciała ;). Jeśli więc decydujemy się na noszenie jej w tym miejscu, sprzyjać nam będą kroje z żabotami, krótkie, ale szerokie bluzeczki, szale zamotane wkoło szyi itp. W tej wersji śmiało możemy eksponować talie, biodra, pupę i nogi. Wybierzmy przy tym jak najbardziej płaskie wkłucie. Ale to zupełnie inny temat… 🙂 C.d.n.