Trendy jesień – zima 2017/2018 dla pompiarek

Dla części pań ten wpis będzie zupełnie nieistotny, ponieważ nie interesują się modą, ale dla znacznego grona kobiet informacje na temat panujących trendów i ich sprzyjających bądź nie powiązać z noszeniem pompy insulinowej może być warte chwili uwagi.

Prześledziłam na kilku stronach internetowych i w kolorowych magazynach podsumowania tendencji w modzie na obecny sezon. Najpierw przedstawia propozycję jak najbardziej sprzyjające ukrywaniu pompy poprzez noszenie określonych strojów. Po pierwsze proponowane przez projektantów wzory, a mianowicie: kraty i kratki, grochy, kwiaty i wzory zwierzęce sprzyjają kamuflowaniu pompy pod ubraniami wykonanymi z wzorzystych materiałów. Po drugie, proponowane gatunki materiałów i fasony również spełnią takie zadanie: sztywny dżins, kolorowe futra, obszerne kożuchy i swetrzyska czy też długie pióra. Zupełnie w inny sposób, ale również z sukcesem można pompę nosić do modnych kosmicznych materiałów w kolorze srebra lub matrixowych skór: tutaj, nawet jeśli pompa odznaczy się pod ubraniem, zniknie wśród załamań i połysku. Poza tym, forma pompy pasuje stylistycznie do wymienionych propozycji, podobnie do stylu sportowego, również obecnym w tegorocznych trendach. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na dość ekscentryczne propozycje dekonstrukcji ubrania, w które pompę można wpisywać niczym w surrealistyczny obraz

Więcej namysłu i kombinowania wymagają proponowane w tym sezonie welur, aksamit i sztruks: choć są to materiały dosyć grube, ich specyficzną cechą jest uwypuklanie świateł i cieni, dlatego pompa pod np. dopasowaną sukienką będzie rzucać się w oczy. Przy ubieraniu się w tego typu materiały należy zwrócić uwagę na odpowiedni fason stroju, który umożliwi ukrycie pompy pod ubraniem. Podobnie istotny jest fason w przypadku noszenia się po męsku, w którym sprzyjającymi będą fasony luźnych marynarek.

Co do proponowanych kolorów – czerwień, granat, oberżyna, chłodne pastele- należy przestrzegać zasad zgodnych z fasonami, które kamuflują pompę w określonych miejscach jej ukrywania.

O wygodnictwie

To nie będzie poprawny ideowo post… W tym miejscu przyznaję się, że najbardziej cenię sobie… wygodę 🙂 Tak, tak. Najprościej i najwygodniej jest nosić pompę na klipie na pasku spodni lub spódnicy. Dostęp do niej jest swobodny, co ułatwia jej obsługę. Wiem jednak, że są inne pompy, którymi można zdalnie sterować oraz mam świadomość, że są kobiety zdolne poświęcić własną wygodę w imię jak najatrakcyjniejszego wyglądu. A zatem temat blogowy aktualny niezależnie od mojej nasilającej się potrzeby komfortu.